Współpraca

Dzień dobry!

Jak pewnie wiesz, prowadzę nie tylko blog Krótki poradnik jak ogarnąć życie, ale też dwa podcasty, które są jednymi z najpopularniejszych w Polsce.

To zakładka, w której można skontaktować się ze mną w kwestii współpracy. Jestem otwarta na różne jej formy (od komercyjnej po charytatywną). Mam dziesięcioletnie doświadczenie agencyjne, dlatego zarówno nie jest mi obce podpisywanie NDA, ani kreatywne i niestandardowe podejście do tematu.

Staram się bardzo dbać o treści, które poruszam w podcastach lub zamieszczam na blogu i są one zawsze w całości zgodne z moimi poglądami i przekonaniami.  Współpracuję tylko wtedy, kiedy Czytelnik może wynieść z takiej współpracy coś dla siebie.

Nie piszę tekstów SEO, nie publikuję gotowych artykułów sponsorowanych, nie polecam niesprawdzonych przez siebie produktów, kursów i firm. Wszystkie treści tworzę sama i jest to niepodważalny warunek do nawiązania współpracy.

W tym momencie moją dominującą działalnością jest działalność podcastowa. Prowadzę dwa: Słuchowisko. Pogadajmy o życiu, w którym opowiadam o życiu – swoim oraz Słuchaczy, a także kryminalny podcast Piąte: nie zabijaj, w którym opowiadam o zbrodniach z polskiego podwórka, skupiając się na ich psychologicznym podłożu.

W sierpniu 2019 na Spotify oba znalazły się na 3. i 5. miejscu w Polsce w kategorii Historie.

Kim są moi Odbiorcy?

W przeważającej części, to kobiety (84,8%). Dominującą grupą wiekową są u mnie 25-34 latki (34%). Kolejną grupą są 35-44 latkowie (26%). Sporą grupę stanowią osoby w wieku 18-24 (16,4%) i 45-54 (12%).

Statystyki podcastów od początku prowadzenia podcastów (wrzesień 2018) ze wszystkich źródeł bez YouTube’a (czyli Spotify, Apple Podcasts, Sound Cloud, Google Podcasts etc.):

 

Statystyki kanału na YouTube od początku prowadzenia podcastów (wrzesień 2018):

Prowadzę dwie aktywne i zaangażowane grupy zgromadzone wokół podcastów: Pogadajmy o życiu (3000 członków) i Piąte: nie zabijaj (3200 członków).

Mój profil na Facebooku obserwuje ponad 18.000 fanów.

Jestem również aktywna na Instagramie. Obserwuje mnie 5000 osób (sierpień 2019).

Jeśli rozważasz mój udział w jakimś projekcie, napisz. Wspólnie uda nam się ustalić zasady i sposób współpracy, a także pomysł na nią.

 

kontakt@krotkiporadnik.pl

 

Jeśli nie odpisuję na maila przez 48 godzin, oznacza to, że mail trafił do SPAMu. Proszę wówczas o kontakt poprzez Facebook.